Gönderiliyor...
TR | EN
KALİTE
Kaliteye her şeyden daha çok önem veren Leba, üretim sürecinde belirli standarları takip eder. Onaylı tedarikçilerden gelen hammaddelerin gerekli testleri yapılarak üretime başlanır ve ürün, üretim sürecinden depo tanklarına gelene kadar birçok teste tabii tutularak gerekli değerlere ulaşmadan üretim sonlandırılmaz.
ECHA ( Avrupa Kimyasallar Ajansı) ‘nın yayınladığı REACH yönetmeliği, insan sağlığına etkilerinden dolayı plastifiyanlarda ve plastik ürünlerde ftalat oranını 1000 ppm. ile sınırlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin bu ihtiyacını karşılamak üzere, 2013 yılından itibaren tesisimizdeki tüm ürünler ftalatsız hale getirilmiştir. Ürünlerimiz haftalık olarak bağımsız test kuruluşları tarafından denetlenir, ftalat test sonuçları müşterilerimiz ile düzenli olarak paylaşılır. Yıllık olarak ise REACH, ROHS ve PAH testleri yaptırılmaktadır.
Yüksek standartlardaki sürekli üretimimizi, uluslararası raporlarla destekleyerek müşterilerimizin üretmini güvence altına almaktayız.
Kalite